צבע אדום! כולם למקלטים! דקה וחצי לתפוס מחסה!

תושבי הדרום מכירים היטב את המנגינה הזו, נו בטח, הם שמעו אותה מספיק פעמים בשנים האחרונות.
בהלה, צעקות, כולם מבולבלים, אף אחד לא מוצא את עצמו… באותם דקות של פחד ואימה, כולם כולל כולם יודעים רק דבר אחד, היעד שלהם ברגע הזה: הממד,ולשם הם צריכים להגיע בהקדם האפשרי,

אם הם גרים בבניין מגורים, אז זהו אותו מקלט כללי, של דיירי הבנין, ואם מדובר בבית קרקע, בית דו משפחתי, אז הריצה שלהם תהיה אל עבר הממ”ד.

טוב, אז המציאות היום יומית במדינת ישראל לא מאפשרת לאף אחד מאתנו להקל ראש בכל הנוגע לבניית ממדים. על אלו שגרים בדרום הארץ, אין בכלל מה לדבר… הם הרגישו את נחת זרותם של אותם טילים וקטיושות היטב, וכבר יודעים לזהות את רעש השריקה שלהם עוד לפני שהם נוחתים.

נו, ותושבי הצפון? להם יש פטור? לא ולא. גם קרית שמונה, צפת ושאר ישובי הצפון חטפו כהוגן, טילים, קטיושות ושאר ירקות במלחמת לבנון השנייה. וכן, גם לחיפה הגיעו אותם טילים, ויתרה מכך התרברבו אויבנו שיש ביכולתם את הכלים כדי להגיע גם עד מרכזה של ישראל, אז כך שגם תושבי המרכז לא יכולים להגיש שאננים ולנוח על זרי הדפנה. המסקנה היוצאת מכל זה היא: אף אחד לא מוגן, ואף אחד לא יכול להיות בטוח בעצמו בלי ממד שיגן עליו בעת הצורך, כמובן שהעדיפות היא ממד שעומד בכל התקנים המחמירים של פיקוד העורף!

מיגון ובטיחות לפני הכל, בונים את הטוב ביותר.

תמיד לימדו אותנו שעם מיגון ובטיחות לא משחקים ! במיוחד לא במדינה כמו שלנו, מדינה שבה בכל רגע נתון עלולה להישמע אזעקה… אתה הזעקה צורמת ששולחת בבת אחת את כולנו למקלטים, אז אם אנחנו יודעם שכך הם פני הדברים, עלינו להיות אחראים, שלא משנה מה יקרה, אותנו לא יתפסו לא מוכנים.

כאשר אנו ניגשים לבנות ממד לדירה שלנו,ישנם כמה וכמה משתנים שאנו צריכים לשים לב אליהם ולתת את הדעת טוב טוב, כי כפי שאמרנו, אותו ממד שאנו מתכננים לבמות זה עתה, יכול להיות גלגל ההצלה שלנו בעתיד.

קירות הממד ותקרתו עשויים כמובן בטון. וברור הדבר שלא סתם בטון, אלה בטון חזק מאוד, עם רשתות וברזלים רבים שאמורים לחזק ולייצב אותו, וכל זאת כדי שיהיה להם את החוסן לעמוד מול מתקפות טילים, קטיושות ושאר מזיקים. יחד עם זאת ישנן גם רמות שונות של חוזק ועובי הבטון, ישנם אנשים שיסתפקו בעובי המינימלי כפי שקובע התקן, ויש כאלה שירצו דווקא להחמיר על עצמם, ולקחת דווקא בטון עבה וחזק יותר, בסופו של יום זאת רק שאלה של ״כמה אתם רוצים לישון בשקט בלילה ״ ?

בניית ממדים בדרום ובבאר שבע.

התקן של ממד היום הוא לפחות 9 מ”ר, בניית ממד אמורה לקחת בין שלשה שבועות, לחודשיים, הכל כמובן תלוי בגודל הממד, בגישה אליו, האם מדובר בחדר קיים שמוסב לממד או בניית ממד על קרקע לא בנויה?, כמובן שכל הפרמטרים הללו גם יקבעו בסופו של דבר את העלויות של הממד שתרצו לבנות.

חשוב לזכור שמלבד חשיבותו של הממד בזמן מלחמה, התקפות טילים, קטיושות וכדומה הממד גם יועיל ויעזור במקרה של רעידות אדמה, ויתרון נוסף בבניית ממד אתם למעשה מרווחים חדר נוסף בבית, שבמשך כל השנה יכול לשמש למגורים, עבודה וכדומה ורק במצב מלחמה משמש כממד, זכרו את היתרון הזה.

בן טובים, בניית ממדים בבאר שבע! כי למשפחה שלכם מגיע את הטוב ביותר.

אם אתם מחפשים קבלן ממדים לבניית ממד בדרום, אנחנו נשמח להגיע עד אליכם, לבדוק ולפרוש בפניכם את האפשרויות העומדות לרשותכם, הן מבחינת התקנים, המיקום, העלויות , הסבר מפורט על התהליך שאליו אתם נכנסים, וכן הלאה את כל הפרטים הנוגעים בדבר.

התקשרו עוד היום, ונציג שלנו יגיע עד אליכם.