בנייה, קבלנים, הנדסאים וכל מה שמסביב.

אין ספק, לבנות \ לשפץ בית, בניית, חנות, מרכז מסחרי זה לא דבר פשוט בכלל. זהו דבר שכולל בתוכו הרבה מאוד משתנים , בעלי מקצוע, הוצאות כספיות , מעקב אחרי סדר העבודה , המנהלות נכונה מול הקבלנים השונים , עמידה בלוחות הזמנים שהוצבו, ניהול כספים לספקים והקבלנים השונים, קבלת אישורים והיתרי בנייה, ובתוך כל זה, אתם גם אמורים לקבל מפתח לדירה החדשה שלכם אחרי כל אלו… נו, זו כנראה הסיבה שחז”ל כבר אמרו: “כל העוסק בבניין, מתמסכן”… זה באמת לא פשוט, להיות ערני ולעקוב אחרי כל הדברים הללו, זה הולך לסחוט אותנו עד הטיפה האחרונה.
אבל… אנו שמחים לעדכן אתכם שיש אדם שיכול להקל מאוד מעליכם: מפקח בנייה!

אז למעשה, זה לא מפחיד כמו שזה נראה, אף על פי שמדובר בהמון בעלי מקצועה שונים שלכל אחד מהם תפקיד משלו, ולמרות שבסופו של דבר בעל מקצוע זה תלוי בעבודה של ההוא שלפניו, כלומר, הרצף לא יתחיל לרצף לפני שהוא ווידא שאנשי האינסטלציה הניחו את הצנרת שלהם והכל מסודר. ואיש הגבס לא יתחיל בעבודת הגבס לפני שהוא יודע שהחשמלאים לא השחילו כבלים ועשו הכנות בכל מה שנוגע לחשמל. וכן הלאה בכל בעלי המקצוע השונים, כל אחד יודע את זמנו ומקומו.

מפקח בניין, עושה לכם סדר בבלאגן.

מהי הדרך הנכונה והקלה לפקח על הנעשה בבניין? איך נדע שאנחנו עומדים בלוח הזמנים של הבנייה \ שיפוץ שלנו?
קלי קלות, כאן תקבלו את התשובות לכל השאלות הללו.

לאחר שסכמנו שבתוך הבנייה אנחנו הולכים להיפגש עם כמה וכמה בעלי מקצוע שונים, ובקלות אפשר ללכת לאיבוד, כעת נציג לכם את הפתרון לכל זה, מפקח בניין בדרום.

מפקח בניין ברוב המקרים הוא קונסטרקטור , מהנדס בניין , או מפקח מטעם איכות הסביבה, בעל מקצוע עם ידע רב, ניסיון והמון וותק בתחום הבנייה.

מפקח בניין למעשה הוא מקצוע ותפקיד בפני עצמו, תפקיד שנרכש כמובן על ידי השכלה, ונלמד במסגרת לימודית. זהו מקצוע שהוא קצת מעבר לאדריכל או מהנדס, זוהי עבודה שמשלבת בתוכה כמה וכמה מאפיינים כמו: יכולת ניהול , עבודה מול מספר קבלנים במקביל , הבנה מעמיקה של תהליכי הבנייה השונים. מפקח בנייה צריך להיות אדם אסרטיבי,יעיל ואחראי , שיודע לעמוד ולעבוד מול כמה וכמה בעלי מקצוע שונים, ולדעת לתת את תשומת הלב המלאה בכל לב ושלב מתהליכי הבנייה השונים

מפקח בניין בדרום,כי לפרויקט שלכם בוחרים את הטובים ביותר!

מה תפקידו של מפקח בניין? מדוע אני צריך מפקח בניין בבניית הדירה שלי?

טוב, אז נסכם בזה שתפקידו של מפקח בניה הוא חשוב לאין שיעור, ואין ספק שהוא נצרך לכל פרויקט בנייה, יזמות או כל התעסקות אחרת שקשורה בבנייה.
ההכרות שלו עם בעלי המקצוע שנוגעים בדבר, היכולת לזהות תקלות או כשלים בבניה , הכרת החומרים השונים, הברזלים , הבלוקים, הדבקים, סוגי הבטון למיניהם, כל אלו ועוד מאפשרים למפקח הבניין, להיכנס אל תוך תוכה של הבנייה ולהיות מעורב פעיל בכל שלב ושלב, לעקוב אחרי המתרחש, ולבדוק שהכל מתנהל כשורה.

הוא זה שיהיה אחראי על העברת התכניות לקבלנים השונים, ישמור על מסגרת התקציב של הפרויקט , יבצע מעקב אחרי לוח הזמנים של העבודה המתנהלת בשטח, יבצע דוחות מפעם לפעם על הנעשה באתר הבנייה, מפקח הבניין ייצג את הלקוח מול הקבלים השונים, המהנדסים והאדריכלים שלוקחים חלק בפרויקט, יפקח על התנהלות הבנייה, ויסדר את לוח זמני העבודה בהתאם לצורכי הלקוח , הוא גם יהיה זה שיאשר או יפסול את החומרים והציוד שאתו יבוצע פרויקט הבנייה , יבדוק את התקנים של הבטון שיגיע לשימוש באתר הבנייה ביציקות וכדומה , נתינת הוראות והסברים לקבלני המשנה שעובדים באתר הבנייה, התנהלות מול העיריה והגורמים המוסמכים לצורך קבלת היתרי בנייה (במקרה של הוספות בנייה וכדומה) ,טיפול והתנהלות מול הגורמים הנוגעים בדבר לקבלת טופס 4, הכנה ותאום של מפרט טכני לכל שלבי העבודה השונים, ביצוע מדידות באתר על פי תכניות הבנייה ובהתאם להוראות מחלקת ההנדסה העיר, כל זה ועוד…

בן טובים,מפקח בניין בדרום!

אם אתם רוצים לעשות לעצמכם את החיים לקלים, צרו קשר עוד היום עם בן טובים, מפקח בניין, וקבלן בניין בדרום ואנחנו נשמח לתת לכם מענה ופתרון לכל דבר. אם אתם מחפשים פקחי בנייה בבאר שבע, אז בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, בשבילכם.
אנחנו נותנים מענה בכל אזור הדרום ועובדים בפריסה מלאה משדרות ועד באר שבע, כולל כל הישובים: עומר, מיתר, אופקים, נתיבות,, בית קמה, משמר הנגב, חבל אשכול, הנגב הצפוני, וכן הלאה.
התקשרו נציג שלנו יגיע עד אליכם, וייתן לכם הכוונה ראשונית בכל הנוגע לבנייה ושיפוצים, וליווי צמוד על לקבלת המפתחות.