מחפשים קבלן בניין באזור באר שבע והדרום? זקוקים בדחיפות לקבלן שלד מנוסה ומקצועי? הגעתם למקום הנכון, בזמן הנכון!

היכן ניתן למצא קבלן רשום? איך אדע איזה קבלן שלד עלי לבחור לבניית האזור המסחרי שאני מתכנן להקים? גם אתכם השאלות האלה מבלבלות? – כאן תקבלו תשובה על כולן.

הגעתם לדף זה לא במקרה, כנראה שאתם נמצאים בעיצומו של חיפוש אחר קבלן בנין בדרום.
אז ראשית כל, דעו נאמנה שהגעתם בדיוק למקום אליו הייתם צריכים להגיע, ברוכים הבאים.
ועכשיו, בואו נדבר ברצינות. קחו לכם כיסא, שבו ותרווחו לכם, אני רוצה שננהל שיחה של אנשים מבוגרים, שיחה עם תובנות, שתביא אתכם לחשיבה נכונה אודות הבנייה / שיפוץ / יזמות בנייה שאתם מתכננים לבצע, והגעתם לפה כדי לקבל קצת רקע לדברים.

בונים בית, משפצים דירה, מחפשים קבלן רשום בדרום, איפה מתחילים?

טוב, אז ראשית כל נתחיל בזה שאנו יודעים שלכל אחד מאתנו יישנו רגע בחיים, שבו הוא מבין שהוא מספיק בשל מבינה כלכלית ומשפחתית לבצע שיפוץ דירה, או רכישה של שטח ובניית בית. לכל אחד מאתנו זה מגיע בשלב אחר בחיים, אבל אין ספר שזהו חלומו של כל אחד מאתנו, ובגדול גם שאיפתה של כל משפחה לבצע מעבר לדירה גדולה ומרווחת יותר.

לאחר שהבנו שיש ביכולתנו לצאת לדרך עם המהלך הזה, אנחנו מתחילים בסדרה של ברורים ובדיקות אודות קבלן בניין, ונניח שמדובר באזור באר שבע ודרום בארץ.
הרשת מלאה במידע אודות קבלני בנין בדרום, יזמים, שיפוצניקים, וכאלה שיוכלו לענות על הדרישות שלנו, ולאפשר לנו להתחיל את הדרך שבסופה נוכל גם אנו לשבת בבית קרקע משלנו , בהשקט ובבטחה… הסוף למרדפי אחרי שכר הדירה.

הוותק והניסיון עושים את ההבדל!

מה ההבדל בין קבלן שלד וותיק לקבלן חדש בתחום? איזה ערך מוסף יש לקבלן שכבר התנסה בעשרות פרויקטים שונים בתחום הבנייה?

אז מניסיון רב של מעל עשרים שנים בתחום , אני יכול להגיד לכם שזהו ענף פורה מאוד, ובארצנו הקטנטונת ישנם קבלני בנין לרוב מכל הסוגים ומכל המינים. ואם אכן כך הם הדברים, איך תדעו אילו קבלני בניין עליכם לבחור? איך תדעו לזהות את האדריכלים המקצועיים ביותר? איך תדעו להכיר מי הם המהנדסים המצוינים ביותר בדרום? וכן יעלו לכם עוד כמה וכמה שאלות כאלה…

את כל התשובות לשאלות אלו, תקבלו אצלי, בן טובים קבלן בניין ! אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים, אתה במקום הנכון, קבלן רשום בבאר שבע שכולם כבר מכירים.
אצלנו תקבלו את כל פתרונות הבנייה הנדרשים , תכנון פרויקטים, ניהול ושיפוץ מבנים ישנים, בניית מרכזים מסחריים, ליווי צמוד בכל תהליכי הבנייה, חפירת יסודות ויציקות בטון , עבודה מול המגזר הציבורי ומול במגזר הפרטי , בניית אזורי תעשיה ומרכזים מסחריים , יצירת קשר עם קבלני המשנה מהמובילים בארץ,איטום ובידוד מבנים חדשים ומבנים קיימים , ביצוע עבודות שלד, עבודה בפריסה מלאה על כל ישובי הדרום ,החל משדרות וכלה בבאר שבע, דרך הישובים: עומר, מיתר, אופקים, נתיבות, בית קמה, משמר הנגב, חבל אשכול, הנגב הצפוני ועוד.

קבלן שלד וקבל גמר, כל הפתרונות במקום אחד!

מהו קבלן שלד, ומהו קבלן גמר? אילו עבודות מבצע כל אחד מהם? האם מדובר בשני בעלי מקצוע שונים?

 

קבלן שלד בדרום:

אז ראשית כל, בואו נעשה קצת סדר בדברים, כדי שלפני הכל נבין לקראת מה אנו הולכים, ונדע להבחין בין בעלי המקצוע השונים שעוסקים בתחום הבנייה.
את חשיבותו של השלד אתם לבטח יודעים. כל בניין , חנות , דירה משותפת , מבנה בעל כמה קומות וכל הלאה כולם עומדים על אותו שלד, חשיבותו של אותו שלד רבה וחשובה, שכן, עליו עומד כל המבנה. אותם יסודות שחופרים ומניחים בתחילת כל פרויקט, הם אלה שאמורים לדאוג וליציבותו בכל שנות קיומו. השלד הוא בסיס המבנה של הבית.

ברוב המקרים אנחנו מבצעים עבודות שלד לפי הסטנדרטים המוכרים של בלוקים, בטון וברזל. ושמים דגש גדול על בחירת חומרים איכותיים , ועבודה יסודית לכל אורך בניית השלד, החל משלב החפירות , הנחת היסודות , יציקות העמודים , ובניית השלד עצמו בבלוקים, וכן הלאה. במהלך כל שלבי העבודה על השלד, אנחנו מפעילים צוותים מיומנים ובעלי וותק וניסיון רב. בתהליך זה, עומדים לרשותנו מספר צוותים מקצועיים שמכירים היטב את העבודה מקרוב.

קבלן גמר בדרום:

טוב, אז אחרי שדיברנו והסברנו את חשיבותו של קבלן שלד בתהליך הבנייה של הבית, אנחנו צריכים לעבור שלב. השלב הבא בבניה הוא שלב הגמר. קבלן גמר הוא אותו קבלן שממשיך את עבודתו של קבלן השלד. עבודת הגמר כוללת למעשה את אדריכלות והנדסת המבנה , אינסטלציה ריצוף ,טייח ,צבע ,בידוד ,כלים סניטריים , ריצוף ,עבודות חשמל ,איטום , יציקות , ועוד…

במהלך עבודות גמר הבניה, יכנסו לנכס החדש שלכם כמה וכמה בעל מקצוע שונים, כל אחד בתחומו ובמסגרת עבודתו. אינסטלטורים, חשמלאים, רצפים , טיח , מהנדסי בניין , אדריכלים, אנשים איטום , קבלן יציקות, וכן הלאה על זו הדרך… מספר רב של בעלי מקצוע וקבלנים שכל אחד מהם ייקח בסופו של דבר חלק נכבד בפרויקט הבנייה שלכם, אנחנו נהיה אחראים לשים את עיננו היטב על עבודתו של כל אחד מהם, מספיקה טעות של אחד מבם בכדי לפגום במלאכת הבנייה, ולכן חשובה מאוד תשומת הלב על אחד ואחד מבעלי המקצוע השונים.

אצלנו העבודה נעשית בסטנדרטים הגבוהים ביותר, המחויבות שלנו לנכס שלכם היא ללא שיעור, אנחנו מתעדכנים מפעם לפעם בכל הנעשה והמתחדש בעולם הבנייה, וזאת כדי לתת לכם עבודה מושלמת עם גימור מעולה ואף מעבר לכך. זו גם הסיבה שאנו בוחרים לצורך עבודותינו השונות בקבלני משנה ובעלי מקצוע מהשורה הראשונה, מעולים ואיכותיים אחד אחד, ללא כל פשרות.

אז קדימה, למה אתם מחכים?

אז אם גם אתם מחפשים קבלן רשום בדרום, קבלן רשום בבאר שבע, קבלן שלד , קבלן גמר, אל תהססו, צרו קשר עוד היום ונציג של בן טובים יגיע עד אליכם לצורך ייעוץ והכוונה.

מחכים לכם!